-->

Створена в 2002 році, компанія Revo є піонером в розробці програмного забезпечення для збільшення потужності двигунів авто, що має можливість перемикати налаштування, перепрограмуючи оригінальний блок керування двигуном (ЕБУ) через порт OBDII. Асортимент рішень Revo охоплює бренди груп Volkswagen Audi та Ford. Діяльність компанії дійсно глобальна, вона представлена у більш ніж 40 країнах через авторизовану мережу з понад 400 авторизованих дилерів. Завдяки залученню найбільш талановитих та досвідчених автомобільних інженерів, техніків, дизайнерів, фахівців з електроніки та технічної підтримки Revo вдалось завоювати довіру споживачів по всьому світу. На сьогодні в компанії працює понад 40 спеціалістів.

Штаб-квартира Revo в Давентрі (Англія), що є самим серцем трикутника автоспорту Великобританії, має спеціально побудовані приміщення для технічних досліджень та інженерних розробок, такі як майстерні, цех по тюнінгу і випробуванню двигунів, а також повнопривідний динамометр, що дає змогу компанії ретельно досліджувати кожен двигун та тестувати кожну свою розробку до того, як вона надійде у продаж.

 

Revo народився із пристрасті та успішного досвіду засновника компанії в управлінні чемпіонськими командами з автомобільних перегонів, а також роботи інженером з деякими з найбільших імен у автоспорті. Ця пристрасть лежить в основі компанії досьогодні. Завдяки своїм новаторським програмним, технічним рішенням та знанням, Revo підтримує репутацію найкращої компанії в галузі автотюнингу, встановлюючи нові рекорди у співпраці з такими гігантами, як Volkswagen та Skoda.

Світовий рекорд Skoda: в 2011 році компанія Revo виступила технічним партнером по підвищенню потужністі двигуна для Skoda UK, завдяки чому вдалося встановити світовий рекорд швидкості для серійних авто на соляному озері Бонневіль в штаті Юта, США на Skoda Octavia VRS, що склав понад 227 миль на годину (понад 365 км/год).

Рекорд кола Нюрбургрінга: в 2013 році Revo модифікував VW Commercial T5 Transporter для перегонів в "Зеленому пеклі" Нюрбургрінга, і встановив новий рекорд для комерційного автомобіля - 9 хвилин 57 секунд (9.22 Bridge to Gantry) i таким чином витіснив Сабіну Шмідт і команду TopGear BBC з лідерів.

 

Спираючись на свою мережу з більш ніж 400 авторизованих дилерів по всьому світу, Revo реалізовує Глобальну Програму Розробки. Присутність такого масштабу дає змогу отримати доступ до величезної кількості авто з різими налаштуваннями, кліматичними умовами та якістю пального, тож калібрувальні групи мають можливість налаштувати та протестувати програмні рішення в широкому діапазоні умов, щоб переконатись в якості і безпечності модифікацій перед іх випуском.

 

Розроблений на гоночному треці, адаптований до повсякдення. Філософія тюнінгу Revo гарантує, що вражаючі прирости продуктивності збалансовані з надійністю, та в цілому піднімуть задоволення від керування вашим автомобілем. Тестування на дорогах загального кристування, гоночних треках, та в контрольованих режимах на динамометричному стенді дають можливість віднайти ідеальний баланс потужності та надійності, яку ви можете очікувати від програмного забезпечення Revo. Саме тестування відіграє важливу роль у забезпеченні найвищої якості продукції та забезпеченні очікуваного враження від водіння.

Revo пропонує деякі з найбільш вражаючих приростів потужності на ринку, однак приділяє увагу не тільки піковим показникам, які ніколи не є єдиним фокусом для Revo: головне - це відчуття від авто, його можливості в усьому діапазоні обертів і умов, і справжній драйв за кермом. Саме тому Revo завжди шукає ідеальний баланс між потужністю, економічністю та надійністю двигуна.

Програмне забезпечення для збільшення потужності Revo дає вам набагато більше, ніж просто додаткові кінські сили та н'ютонметри. Значна частина розробки фокусується на різних сценаріях використання, підлаштовуючи зворотній зв'зок авто не стільки під красиві графіки на стенді чи рекордні показники максимальної потужності та крутного моменту, скільки під захоплюючий досвід водіння. Очікуйте плавної та передбачуваної реакції двигуна при низьких оборотах і частковому дроселі, поряд з неймовірним та блискавичним прискоренням при повному дроселі у всьому діапазоні обертів.

 

Усі технічні рішення Revo розробляються та випробуються власною командою досвідчених інженерів та спеціалістів з використанням сучасного обладнання для створення прототипів, такого як 3D сканери та 3D принтери.

Технічні рішення Revo спроектовані для значно вищої ефективності, ніж стандартний компонент, і розраховані витримувати значно вищі навантаження, залишаючи запас навіть на той випадок, якщо згодом ви захочете ще трохи більше потужності. Revo прагне створювати красиві вироби, які технічно і естетично бездоганно вписуються у ваш автомобіль, поєднуючи зовнішній вигляд OEM+ з найвищими перевагами потужністі.